Turniej Małych Form Satyrycznych jest coroczną ogólnopolską imprezą, organizowaną w trzech oddzielnych konkursach. 41. Finał TMFS odbędzie się w Bogatyni 20 kwietnia 2024 r. Producentem jest Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni.

Celem Turnieju jest promowanie autorów tekstów satyrycznych i wykonawców estradowych (satyryków), a składa się z trzech oddzielnych konkursów na:

- o autorskie, niepublikowane wcześniej teksty satyryczne,

- o sceniczną prezentację własnych utworów satyrycznych,

- o Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności.

Czekamy na zgłoszenia do konkursów!

KONKURS NA TEKST SATYRYCZNY

Teksty należy nadsyłać drogą elektroniczną (e-mailem) do 24 marca 2024 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem w tytule wiadomości „Turniej – tekst”

I nagroda – 3000 zł, tytuł „Księcia Łgarzy” oraz statuetka „Złotego Kosy”!

KONKURS NA SCENICZNĄ PREZENTACJĘ WŁASNYCH UTWORÓW SATYRYCZNYCH

Utwory sceniczne o czasie trwania do 15 minut w formie multimedialnej (link do nagrania lub nagranie wideo w formie załącznika do listu elektronicznego) wraz z „kartą uczestnictwa” należy przesyłać do 24 marca 2024 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem w tytule wiadomości „Turniej – zgłoszenie”.

I nagroda – 5000 zł, tytuł „Króla Łgarzy” oraz statuetka „Kozła”!

„Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności” to przegląd najciekawszych zjawisk na scenie kabaretowej i satyrycznej w kraju. Odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. podczas Koncertu Finałowego w Bogatyni. Nagroda – 5000 zł oraz statuetka „Szczupłego Andrzeja” – trafi do wybrańców bogatyńskiej publiczności.

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów oraz kartę uczestnictwa można znaleźć na stronie internetowej www.turniej.com.pl.

ZAPRASZAMY

Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni

 

 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.