Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oraz Bogatyński Ośrodek Kultury zapraszają na jedenasty koncert z cyklu „Atena na Bis”.

 AQuartet - „Legendy Rocka”

16.02.2024

godz. 19.00

kawiarnia „Atena”

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasach BOK (od 2 lutego)

Kwartet smyczkowy AQuartet powstał w 2000 roku. Tworzą go absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez 20 lat istnienia zespół wykonał kilkaset koncertów na scenach całej Polski. Wziął udział w kilku festiwalach - w tym kilkakrotnie w Festiwalu Nordalia w Katowicach, Festiwalu Filmów Skandynawskich w Darłowie, dwukrotnie w Festiwalu Telemannowskim w Żarach. Proponujemy bardzo zróżnicowany repertuar od muzyki klasycznej poprzez muzykę filmową muzykę rozrywkową lat 20, 30 w tym Wiechler Petersburski, lat 60, 70 np Skaldowie, Bill Whiters oraz lat 80 np. Sting, Lombard, Perfect, Trojanowska aż po muzykę rockową. 

Legendy Rocka - W programie Pink Floyd, Dire Straits, Rolling Stones, Deep Purple, Europe, Scorpions, Led Zeppelin, Gary Moore, Toto, Marillion, Metallica, Nirvana i inni.

Koncert poprowadzi konferansjer i satyryk Witold Pelka, dwukrotny zdobywca tytułu „Księcia Łgarzy” za tekst satyryczny na Turnieju Łgarzy w Bogatyni.

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury, UMiG Bogatynia.

Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia.

Mecenas Kultury: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Źródło: BOK

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.