Bożena Mazowiecka odpadła podczas nokautu w "The Voice Senior". Dyrektor bogatyńskiej biblioteki wykonała utwór Maanamu "Krakowski spleen" z 1983 roku we własnej aranżacji.

Tomek Szczepanik - trener zdecydował, że usuwa z drużyny uczestniczkę, a na jej miejsce do półfinału zabrał Edwarda Handzela. Decyzja wzburzyła internautów. 

- Kochani, Moja przygoda w "The Voice Senior" TVP dobiegła końca. Serdecznie Dziękuję Wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki i we mnie wierzyli. Jestem dumna, że mogłam i reprezentowałam moje miasto Bogatynię i jednocześnie jest mi przykro, że nie wybrzmiało to w zmontowanym i puszczonym materiale telewizyjnym. Pozdrawiam Wszystkich Cieplutko. Mimo wszystko lubię wyzwania i nie wykluczone, że spróbuję swoich sił ponownie - skomentowała Bożena Mazowiecka w mediach społecznościowych.

Tak śpiewała w odcinku "Nokaut":

Bożena Mazowiecka swoim wykonaniem doprowadziła Halinę Frąckowiak do łez. Podczas występu uczestniczki trenerka nie była w stanie zapanować nad swoimi emocjami. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule Dyrektor biblioteki wystąpiła w "The Voice Senior".

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.