Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia serdecznie zaprasza na Koncert Polskiej Muzyki Filmowej „Podróż za jeden uśmiech” do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.

11 lutego 2024

godz. 17.00

sala widowiskowa BOK.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia tylko online na czasmuzyki.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 608 073 214.

Nie raz mówi się “stare dobre czasy”, a gdyby można było tam wrócić i znów uśmiać się do łez? Niemożliwe? Nic bardziej mylnego!!! „Podróż za jeden uśmiech” to nie tylko koncert, ale prawdziwa muzyczna podróż! Znów zaśpiewamy “róża czerwono, biało kwitnie bez”, wezwiemy Porucznika Borewicza, pójdziemy Vabank, oraz zanucimy “Szukaj mnie”. Słynni Kargul i Pawlak jakby wczoraj podejdą do „płota”, Zosia zatańczy poloneza z Panem Tadeuszem, a Czterej Pancerni i Pies powrócą do domu. A to tylko początek atrakcji!

Wystąpią: Soliści Aneta Kolendo i Krzysztof Pachołek, Gościnnie Zespół „Amazonki”, Kameralna Orkiestra Rozrywkowa FIVE – UP pod kierownictwem Łukasza Wilczury.

Słowo o muzyce Dominika Łukasiewicz.

W programie koncertu zabrzmi muzyka z filmów i seriali: „Stawka większa niż życie”, „Sami swoi”, „Pan Wołodyjowski”, „Pan Tadeusz”, „Ogniem i Mieczem”, „Trędowata”, „Czterej pancerni”, „Czarne chmury”, „Jak rozpętałem II WŚ”, „Prawo i Pięść”, „Janosik”, „Poszukiwany poszukiwana”, „Kogel Mogel”, „Va Bank”, „07 zgłoś się”, „Podróż za jeden uśmiech”, „Noce i Dnie”, „Czterdziestolatek”.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.