W środę, 29 listopada 2023 r. o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbyła się impreza „Mini Playback Show” OPEN!

Na scenie Bogatyńskiego Ośrodka Kultury zaprezentować mógł się każdy, nie ważne czy miałby 3 czy 103 lata. Jednak w praktyce swój talent w naśladowaniu gwiazd muzyki pop pokazały dzieci i młodzież z naszej gminy. Jak powiedział Dyrektor BOK Marcin Woroniecki, pełniący również rolę prowadzącego imprezę, nie będziemy ustawać w wysiłkach i w przyszłym roku zorganizujemy kolejny Mini Playback Show. Bardzo byśmy chcieli aby przyjął on formę konkursu z jury i miejscami na podium nagradzanymi ciekawymi nagrodami. Ale do tego potrzebna jest duża frekwencja! Więc mieszkańcy Bogatyni i okolic, szykujcie się na przyszły rok! Powracając do „Mini Playback Show” OPEN każdy występujący na sali widowiskowej artysta otrzymał pamiątkowy dyplom, słodki upominek oraz wejściówkę do kina.

A na naszej scenie zaprezentowali się:

1. duet Zofia Wojnarowicz, Lena Trusiak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni w piosence „Break My Heart Myself” Bebe Rexha,

2. Zofia Klimowicz ze Szkoły Podstawowej w Działoszynie w piosence „Ramię w ramię” Viki Gabor,

3. zespół Dominika Wójcik, Maja Szcześniak, Wiktoria Chmielowska ze Szkoły Podstawowej w Działoszynie w piosence „Baby” Justina Biebera,

4. solistka „Lusi” Łucja Kłycho w utworze „Waka Waka” Shakiry,

5. zespół Julia Górska, Natalia Jachimowicz, Nikola Suchorab, Olga Sapielska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni w utworze „Llama In My Living Room” AronChupa.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy występującym oraz opiekunom, którzy przygotowali artystów. Zapraszamy na kolejny „Mini Playback Show” w przyszłym roku!

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury, Urząd Miasta i Gminy Bogatynia

Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz

Foto: BOK

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.