Stowarzyszenie KLANZA serdecznie zaprasza na plenerowe działania realizowane w ramach projektu „SPOTKAJMY, POZNAJMY I POBAWMY SIĘ RAZEM”.

Głównym celem projektu współfinansowanego ze środków Gminy Bogatynia jest realizacja działań integrujących mieszkańców Bogatyni poprzez aktywne uczestnictwo dzieci, młodzieży i dorosłych (rodziców, dziadków) w przedsięwzięciach promujących szeroko rozumianą kulturę i rekreację.

Projekt zakłada realizację czterech, trzygodzinnych spotkań -imprez otwartych dla wszystkich zainteresowanych osób. Każde spotkanie będzie przeprowadzane pod innym hasłem tematycznym „ŚWIĘTO DZIECI” (3 czerwca) „POZNAJMY I POBAWMY SIĘ RAZEM” (18 czerwca), „ZABAWY Z KLANZĄ” (23 lipca) i „ ŻEGNAJCIE WAKACJE”( 20 sierpnia).

Planowane działania realizowane będą w godzinach od 15.00 do 18.00 w Parku Jana Pawła II lub w innych wybranych miejscach na terenie Bogatyni, gdzie zostaną zorganizowane stanowiska z działaniami dedykowanymi uczestnikom w różnym przedziale wiekowym. Przygotowane będą również stanowiska na których realizowane będą typowe działania sprawnościowe i sportowo-rekreacyjne.

W przypadku złej pogody, spotkania będą przekładane na inne, dogodne terminy. O ewentualnej zmianie terminów będzie można dowiedzieć się na stronie www.bogatynia.klanza.pl lub facebooku KLANZA Bogatynia oraz na stronach portali -patronów medialnych projektu.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy na spotkania w plenerze!

Patronami medialnymi projektu są: bogatynia.info.pl, Bogatynia.pl, TV Bogatynia,

 

 

 

 

 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.