„Pomoc domowa” - spektakl Wrocławskiego Teatru Komedia.

Serdecznie zapraszamy na spektakl Wrocławskiego Teatru Komedia pt. „Pomoc domowa”, który odbędzie się 16 lutego 2023 r., o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.

I żyli długo i szczęśliwie - tak powinna się kończyć komedia z lekkim nalotem romantyzmu, a taką komedią jest niewątpliwie Boeing, Boeing Marca Camolettiego: po wielu zawirowaniach Maks i Jola pobierają się... Tylko czy będą żyć długo i szczęśliwie? Na to pytanie - dzięki pewnym adaptacyjnym zabiegom - odpowiada tegoż Camolettiego Pomoc domowa, której bohaterami są Maks i Jola. Ale pierwsze miejsce na podium zajmuje Nadia - genialna pomoc domowa, dzięki której straszliwe zamieszania w Boeingu... kończą się happy endem.

Maks i Jola są małżeństwem, ale gdzieś tam snuje się w ich duszach marzenie o bardziej bujnym życiu - miłosnym oczywiście, bo jakoś im to małżeństwo nie wystarcza. Ona chce mieć kochanka i on chce mieć kochankę, spotykają się z nimi w domu i z tymi spotkaniami, z całą tą sytuacją związana jest niezła zawierucha! Wchodzenie, wychodzenie, drzwi trzaskają sto tysięcy razy... I z każdym trzaśnięciem coraz niebezpieczniej się robi dla małżeńskiego związku.

I wtedy wkracza Nadia, która w Boeingu... czuwa nad wszystkim, klei to, co się rozpada, spina, co się rozpięło… Czy i teraz Nadia poukłada, co trzeba i Maks i Jola będą żyli długo i szczęśliwe?? Zobaczymy.

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie BOK na dolnym holu oraz na stronie internetowej.

Kasa BOK (dolny hol) czynna jest od piątku do wtorku w godzinach 15.00-20.00.

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.