„Oto, widzisz znowu idzie jesień…

Człowiek tylko leżałby i spał…

Załóżże twój szmaragdowy pierścień:

Blask zielony będzie miło grał… - Konstanty Ildefons Gałczyński

Ale nie leżmy i nie śpijmy 19.11.2022 bo właśnie wtedy, w Sieniawce, odbędzie się "Jesień uniesień' impreza poetycko– muzyczna, z domieszką teatralnego sznytu.

Jesień to czas wspomnień i refleksji – od nas zależy czy dobrych i ciepłych. My proponujemy wędrówki poetyckie w najpiękniejsze zakamarki naszych dusz. Pewnie każdy z Was ma swój ulubiony wiersz, smak lub zapach, który kojarzy się z ta pora roku i przyjaciół, z którymi lubi się spotykać w długie jesienne wieczory. Bożena Iwankiewicz, Sylwia Mitura i Wojciech Kulawski - to nasz koszyk poetycznych przewodników a zarazem przyjaciół, którzy ogrzeją nas swoimi opowieściami. Ich występy przeplatać będzie grupa TTT ze swoimi scenkami inspirowanymi poezja Andrzeja Bursy.

Wianuszek z kolorowych liści muzycznych zapewni nam Sara Dymarska (śpiew), Gabriela Watterrot (akordeon), Bruno Forster (gitara), Marek Prusziewicz (Gitara), Michał Lisicki (piano). Mamy nadzieję, że zainspirują wszystkich do wspólnego śpiewania.

 Wyjątkowość naszego wieczoru podkreśli fakt, że będziemy gościć "Najmniejsza scenę świata" z Tarnowa w osobach – Dawid Mik i Filip Kot. Rozgrzeją nas jak gorąca herbata, której także nie zabraknie jak i placuszków z jabłkami i innych słodkości przygotowanych przez gości z Ukrainy.

I to już wszystkie świeczki przy blasku których się spotkamy - mam nadzieję - w ten jesienny refleksyjny wieczór. Każda z nich mogłaby śmiało świecić osobno i dlatego jest on wyjątkowy o czym życzliwie informuję i z góry dziękuję za obecność.

Sieniawka, Agroturystyka "Zielone Wiosła"

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.