Zapraszamy wszystkich chętnych do podzielenia się bezcennym darem serca, fot. archiwum UMiG/HDK PCK w BogatyniWaldemar Woźniak jest ratownikiem PCK, który pomagał podczas sierpniowej powodzi w Bogatyni. Teraz jego rodzina potrzebuje pomocy. Specjalnie w tym celu organizowana jest w Bogatyni zbiórka krwi

- Akcja jest szczególna, ponieważ zebrana krew będzie stanowiła zabezpieczenie leczenia Grzegorza Woźniaka - syna wieloletniego działacza społecznego Polskiego Czerwonego Krzyża, Waldemara Woźniaka - Ratownika PCK, który osobiście niósł pomoc mieszkańcom Bogatyni podczas ubiegłorocznej powodzi, a teraz On i Jego Rodzina tej pomocy potrzebują - informuje Zarząd Rejonowy PCK w Zgorzelcu.

Akcja poboru krwi pod hasłem "Twoja krew - Moje życie" odbędzie się 6 kwietnia 2011 r. w godz. 9.00 - 14.00 w Bogatyńskim Ośrodku Kultury (Klubie "Atena"). Organizatorem jest Miejsko-Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Bogatyni. Osoba, która pragnie oddać krew musi mieć ukończone 18 lat i posiadać ze sobą dowód osobisty.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.