Impreza przyciągnęła 7273 gitarzystówBogatynianie na wrocławskim rynku pojawiają sie od kilku lat. W tym roku przyczynili sie do pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa

7273 - dokładnie tylu gitarzystów grało utwór "Hej Joe" 1  maja na wrocławskim rynku. Tym samym kolejny raz pobito Gitarowy Rekord Guinnessa. Na liście organizatora zarejestrowało się czterech uczestników z naszego miasta: Tomek Zagórski, Maciej Morajski, Dawid Bodziony i Daniel Kamiński. Bogatynian jednak mogło być więcej - organizatorzy informują jeszcze o dwóch siostrach z naszego miasta, które na rynku pojawiły się jako jedne z pierwszych. W zeszłym roku - kiedy próba bicia "własnego" rekordu nie powiodła się - we Wrocławiu w tłumie gitarzystów było również czterech bogatynian.

W 2012 roku Gitarowy Rekord Guinnessa obchodził 10 urodziny, a liczba przybyłych gitarzystów zaskoczyła nawet samych organizatorów. Gitarowa orkiestra była prowadzona przez Leszka Cichońskiego.

Galeria zdjęć dostępna jest na heyjoe.pl.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.