Niespełna 20 tys. zł będzie kosztowało posadzenie jabłoni w Opolnie-Zdroju. Gmina już wybrała wykonawcę.

Zdjęcie przykładowe, fot. bogatynia.info.pl

Zamawiający - Gmina Bogatynia  poinformowała, iż wybrano wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn: "Utworzenie alei drzew owocowych jako ekostabilizacyjnych elementów w krajobrazie w miejscowości Opolno Zdrój na pograniczu polsko czeskim". Zadanie jest dofinansowane z Funduszu Małych Projektów Turów, który został powołany na mocy Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Czeskiej o współpracy w zakresie odnoszenia się do skutków na terytorium Republiki Czeskiej wynikających z eksploatacji kopalni odkrywkowej węgla brunatnego Turów w Rzeczypospolitej Polskiej - informuje Urząd Miasta i Gminy Bogatynia. Fundusz jest współfinansowany w równym stopniu przez Rzeczpospolitą Polską i Republikę Czeską.

Z 3 złożonych ofert wybrano ofertę nr 3 złożoną przez firmę Leszek Kulak- Budownictwo Sportowe Inżynieria Krajobrazu ze Skwierzyny.

Zadanie polega na dostawie i nasadzeniu szpaleru drzew owocowych - 60 szt. rodzimej odmiany jabłoń oliwka żółta (papierówka) stara odmiana w miejscowości Opolno-Zdrój. Drzewa będą posadzone na działce o długości ok. 236 m w pasie drogi gruntowej - przy tzw. łączniku od budynków TBS w stronę centrum wsi. Nasadzenia będą jednostronne.

W cenę zamówienia będą wliczone wszelkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia w szczególności koszt: sadzonek, dostarczenia sadzonek, przygotowania miejsc pod nasadzenia, opalikowania drzew, podlewanie i wszystkie niezbędne czynności do realizacji przedmiotowego zadania oraz pielęgnacja wynikająca z gwarancji w okresie 36 miesięcy.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.