Uczniowie z Bogatyni wywołali szacunek u pracowników KPN. O sprawie (oprócz nas) pisały niemal wszystkie ogólnopolskie media (vide Karkonoski Park Narodowy chwali uczniów z Bogatyni). Teraz przewodnicy z Bogatyni chcą kupić taki wózek. Potrzebna pomoc.

Fot. archiwum SP3/facebook.com

- Jesteśmy grupą przewodników sudeckich mieszkających w Bogatyni. Wspólną przygodę rozpoczęliśmy organizując Rajd Kotliny Turoszowskiej i zakładając Fundację. Razem uczęszczaliśmy na kurs przewodnicki. Chcielibyśmy, aby każdy, niezależnie od ograniczeń, miał szansę doświadczyć niezapomnianej przygody w górach - możemy przeczytać na portalu zrzutka.pl, gdzie zorganizowano zbiórkę na wózek.

- Ostatnio zorganizowaliśmy wycieczkę w Karkonosze dla uczniów szkoły podstawowej. Wypożyczając wózek trekkingowy z Karkonoskiego Parku Narodowego mogliśmy zabrać chłopca o specjalnych potrzebach. Radość na twarzy Oskara i ogrom pozytywnych komentarzy w mediach społecznościowych zachęcił nas do podejmowania kolejnych inicjatyw. Zakup wózka ułatwi nam przemierzanie górskich szlaków z osobami z niepełnosprawnością. Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu ich marzeń, wesprzyj nas - napisali przewodnicy.

Link do zrzutki: zrzutka.pl.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.