Zapraszamy serdecznie wszystkich na piknik charytatywny dla Marysi.

Marysia ma 8 lat i zmaga się z guzem mózgu.

Potrzebna jest ogromna kwota, aby mogła podjąć leczenie. Zapewniamy mnóstwo wspaniałych atrakcji dla dzieci i dorosłych - informują organizatorzy. Zapowiedziane atrakcje to dużo pysznego jedzenia, super loteria i licytacje voucherów i wielu ciekawych rzeczy, które zostały podarowane prze najbardziej empatycznych ludzi.

Nie może Was tam zabraknąć! 

- Marysia ma 8 lat i mnóstwo marzeń. Niestety, zanim zostanie weterynarzem lub paleontologiem, musi stoczyć walkę z bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem – guzem mózgu. Operacja nie wchodzi w grę, ale szansa dla naszej wojowniczki pojawiła się w klinice we Włoszech - możemy przeczytać w opisie zbiórki www.siepomaga.pl/marysia-jachimczuk, gdzie rodzice zbierają również na leczenie. Mama Marysi jest pediatrą, pracuje w bogatyńskim szpitalu.

Marysi ma pomóc terapia CAR-T, która w jej schorzeniu nie jest stosowana w Polsce. Nasza córeczka powinna zacząć leczenie jak najszybciej, jednak na drodze do tego stoją gigantyczne pieniądze – blisko 1,5 mln złotych! W wypadku glejaka wielopostaciowego czas jest nie na wagę złota, ale na wagę życia, które może zgasnąć zanim w pełni zostanie przeżyte! - apelują rodzice.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.