Za tydzień w Opolnie-Zdroju organizowane jest wydarzenie plenerowe. Będą zbierane pieniądze na remont biblioteki. Biblioteka została zalana podczas pożaru poddasza.

- 15 czerwca 2024 organizujemy w Opolnie-Zdroju charytatywne wydarzenie plenerowe. Pieniądze zebrane na Festynie chcemy przeznaczyć na remont pomieszczeń po byłej bibliotece w Opolnie na LABORATORIUM KULTURY I SZTUKI. Pomieszczenia wymagają generalnego remontu, od sufitu do podłogi. Pieniądze zebrane na Festynie pomogą stowarzyszeniu rozpocząć prace. Chcielibyśmy się zwrócić do wolontariuszy, sponsorów o wsparcie naszej inwestycji i pomoc w jej realizacji. Szukamy również elektryka, hydraulika o wielkim sercu który wykonałby niezbędny zakres prac by doprowadzi to miejsce do użyteczności. Czekamy na was 15 czerwca - informują organizatorzy ze Stowarzyszenia "Na Trójstyku".

W programie zaplanowano spotkanie z Przemysławem Siwackim i Joanną Bałkotom. Joanna to dobrze Wam znana, nasza lokalna zielarka, szamanka, wokalistka, osoba o wielu talentach i pasjach. Przemek publikuje swoje artykuły w jednym z największych miesięczników w Polsce poruszających temat zdrowia – „Zdrowie bez leków”. Podzieli się swoją ogromną wiedzą na temat zdrowia i naturalnych metodach leczenia. Joanna razem z Przemkiem poprowadzą bardzo interesujące warsztaty, by przybliżyć nam otaczający nas świat drogocennych roślin. Zaplanowany jest również spacer po Opolnie podczas którego Joanna i Przemek nauczą nas rozpoznawać rośliny które rosną pod naszymi stopami, a których nie doceniamy.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.