Wczoraj przed godz. 16:00 na drodze wojewódzkiej numer 350 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej jednostki oraz Komisariatu Policji w Pieńsku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący motocyklem marki Kawasaki nie dostosował prędkości, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Na zdjęciu miejsce wypadku, fot. KPP w Zgorzelcu 

Wczoraj przed godziną 16:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do którego doszło na 36 kilometrze drogi wojewódzkiej numer 350. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej jednostki oraz z Komisariatu Policji w Pieńsku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń przeprowadzonych pod nadzorem prokuratora, 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego kierując motocyklem marki Kawasaki nie dostosował prędkości do warunków drogowych zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Apelujemy do kierowców o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie na drodze.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.