W wyniku pracy operacyjnej policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 24-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości listem gończym i kilkunastoma zarządzeniami o zatrzymaniu. Mężczyzna za liczne kradzieże oraz kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu ma do odbycia prawie 8 lat więzienia. Jednak zanim trafił do aresztu usłyszał kolejne zarzuty za włamania do samochodów ciężarowych i marketu oraz prowadzenie pojazdu wbrew sądowemu zakazowi.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną wystawiony był list gończy oraz kilkanaście zarządzeń o zatrzymaniu i doprowadzeniu do aresztu celem odbycia łącznie prawie 8 lat pozbawienia wolności. 24-latek wielokrotnie notowany był za kradzieże oraz kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu.

Poszukiwany trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie w wyniku analizy prowadzonych postępowań usłyszał kolejne zarzuty. Miedzy innymi podejrzany jest o włamania do samochodów ciężarowych i marketu oraz prowadzenie pojazdu wbrew sądowemu zakazowi.

Teraz na wyroki za popełnione przestępstwa będzie oczekiwał w więzieniu.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.