Kopalnia Węgla Brunatnego Turów poszukuje do pracy osób na kilkunastu stanowiskach. Przyjętych być może kilkudziesięciu nowych pracowników 

Do obowiązków przyszłych górników należało będzie m.in. wykonywanie prac związanych z obsługą i pracami remontowymi maszyn podstawowych i przenośników taśmowych, przestrzeganie przepisów prawa pracy, przepisów bhp, przepisów ppoż., przepisów eksploatacji urządzeń oraz odpowiedzialność za powierzony sprzęt i mienie. Kopalnia nie stawia szczególnych wymagań dla kandydatów. Planowane zatrudnienie jest niezwłoczne.
Sposób oceny kandydata to ocena złożonych dokumentów i rozmowa kwalifikacyjna. Kandydaci muszą być gotowi do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy. To nie pierwszy taki duży nabór w bogatyńskiej kopalni. 

Kopalnia poszukuje chętnych do pracy w KWB Turów na stanowiskach: 

- Specjalista/Technolog ds. Górniczych

- Elektromonter

- Elektromonter maszyn i urządzeń górniczych na odkrywce oraz elektromonter zatrudniony w stałej grupie remontowej na odkrywce

- Górnik na odkrywce;

- Kierowca Samochodu Ciężarowego;

- Mechanik Sprzętu Technologicznego;

- Ślusarz/spawacz na odkrywce;

- Inspektor Techniczny;

- Samodzielny Referent;

- Samodzielny Referent ds. Osobowych;

- Specjalista ds. Mierniczych/Mierniczy.

Pełną ofertę oraz skrót do aplikacji można znaleźć pod linkiem PGE GiEK oferty pracy. Oferty można składać do połowy marca.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.