Po roku pełnienia obowiązków dyrektora BOK przez Anitę Szakiel - Sosnowską burmistrz Wojciech Dobrowołowicz ogłosił konkurs na to stanowisko.

Niemal dokładnie rok temu "karuzela stanowiskowa" zmieniła osobę zarządzającą BOK-iem. Pisaliśmy o tym szczegółowo w artykule Dyrektor z BOK do biblioteki.

pod koniec lutego 2022 roku Bożena Mazowiecka ze stanowiska ówczesnego Dyrektora Bogatyńskiego Ośrodka Kultury zajęła funkcję dyrektora biblioteki zakontraktowaną do 2025 roku.  Zwolnione stanowisko dyrektora Bogatyńskiego Ośrodka Kultury zajęła Aneta Szakiel - Sosnowska jako pełniącą obowiązki. 

Teraz burmistrz Dobrołowicz ogłosił konkurs, oferty można składać do 21 lutego. Konkurs na stanowisko dyrektora składa się z dwóch etapów. W I etapie konkursu Komisja sprawdza dokumenty pod kątem spełniania wymagań formalnych, określonych w ogłoszeniu o konkursie. Po dokonaniu wstępnej analizy dokumentów aplikacyjnych, umieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Bogatynia listę kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o konkursie.

W II etapie konkursu Komisja przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne. Celem rozmowy kwalifikacyjnej jest nawiązanie kontaktu z kandydatem i weryfikacja informacji zawartych w dokumentach aplikacyjnych. 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.