Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu zatrzymali 45-latka podejrzanego o posiadania narkotyków oraz ich udzielanie innym osobom. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zabezpieczyli u mężczyzny ponad 250 działek handlowych metamfetaminy, wagę elektroniczną, woreczki foliowe i pieniądze. Teraz zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej funkcjonariusze z bogatyński komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez niego mundurowi zabezpieczyli pojemnik z krystaliczną substancją, wagę elektroniczną oraz pieniądze. 45-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego trafił do zgorzeleckiej komendy.

Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to metamfetamina w ilości z której można przygotować ponad 250 działek handlowych tego narkotyku.

Oprócz posiadania środków psychotropowych funkcjonariusze udowodnili zatrzymanemu ich udzielanie innym osobom.

Zatrzymany usłyszał już prokuratorskie zarzuty, a pieniądze zostały zabezpieczone na poczet grożących mu kar. Za popełnione przestępstwa może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.