Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 31-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Zatrzymany ma do odbycia łącznie 165 dni zastępczej kary aresztu.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zgorzeleckiej komendy podczas służby na terenie miasta zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia zastępczej kary aresztu za niezapłacone grzywny. Teraz za kratami spędzi 165 dni.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu i jednostek podległych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 87 322 44 lub 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje gwarantujemy pełną anonimowość.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.