"Wakacje z Energią" potocznie nazywane małymi Karbonaliami będą trwały dwa dni, a nie jeden jak pierwotnie zakładano. Impreza odbędzie się 24 i 25 czerwca. W Pierwszy dzień wystąpi Dawid Kwiatkowski oraz Piękni i Młodzi. Drugiego dnia zagra inna gwiazda polskiej sceny muzycznej. Imprezę zorganizuje firma MWowk Agency z Kowar. 

Karbonalia 2014, fot. R. Naruszewicz

- Agencja eventowa „MWowk Agency” jest firmą która w branży koncertowej działa od 2002 roku. Zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń rozrywkowych. Zakres naszych działań jest szeroki, od halowych festiwali klubowych po imprezy otwarte w plenerze, dni miast. Przez lata naszej pracy zdobyliśmy ogromne doświadczenie w organizacji wydarzeń rozrywkowo-kulturalnych. Dzięki współpracy z najlepszymi agencjami, nasze produkcje są na bardzo wysokim poziomie (obsługa techniczna sceny, światła, dźwięk, pokazy laserowe, garderoby i wiele innych) - możemy przeczytać na stronie internetowej agencji. 

O planowanej imprezie pisaliśmy już w artykułach W Bogatyni będą małe Karbonalia oraz Wakacje z Energią odbędą się 24 czerwca). Oprócz Dawida Kwiatkowskiego na scenie ma pojawić się również zespół "Piękni i Młodzi". Urząd Miasta i Gminy Bogatynia ogłosił postępowanie na wyłonienie firmy organizującej imprezę. Planowana jest organizacja i realizacja imprezy masowej „Wakacje z energią” w dniach 24 czerwca 2022 roku w godzinach od 15:00 do 23:00 i 25 czerwca 2022 roku w godzinach od 15:00 do 24:00.

Organizator będzie musiał zadbać o wszystkie sprawy pod względem artystycznym, sportowym, rekreacyjnym, akcji reklamowej, organizacji stanowisk gastronomicznych oraz zaplecza technicznego i urządzeń rekreacyjnych. Przewidywana lokalizacja imprezy - teren boiska sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Sportowej 8.  Zorganizowana mają być również dyskoteki wraz z DJ w dniach:- 24 czerwca w godzinach 22:00 – 23:00, 25 czerwca w godzinach 22:00 – 24:00. Dla dzieci zapewnione będą urządzenia rozrywkowe i rekreacyjne: stanowiska sportowe i do współzawodnictwa (minimum 5 różnych) typu: tablice celnościowe, tablice zwijania makaronu, dalekoskoczki, potrójne spodnie do biegania, tunele animacyjne, alkogogle, magiczne kwadraty, bramka celnościowa, lewitujące piłeczki, mini golf itp.

Gmina Bogatynia zabezpieczyła artystów, którzy wystąpią na scenie według harmonogramu:

24 czerwca 2022 roku 

- zespół „Piękni i Młodzi” od godziny 16:00 do godziny 17:15,

- Dawid Kwiatkowski wraz z zespołem, od godziny 20:30 do godziny 21:45.

25 czerwca 2022 roku 

- Filharmonicy Dolnośląscy pod batutą Romana Samostrokowa (z Ukrainy) od godziny 17:00 do godziny 18:00.

- zespół Kombi (Sławomir Łosowski) od godziny 21:00 do godziny 22:00.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.