Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego po pościgu zatrzymali kierującego pojazdem marki Ford. Okazało się, że 32-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 119 dni pozbawienia wolności. Dodatkowo mężczyzna posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz miał cofnięte decyzją starosty uprawnienia. Teraz na wyrok za popełnione przestępstwa będzie oczekiwał w więzieniu.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED podczas służby na terenie gminy Bogatynia próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford. Ten jednak pomimo nadawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania pojazdu kontynuował jazdę. Po przejechaniu kilkuset metrów został zatrzymany.

Jak się okazało po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych 32-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Ma on do odbycia 119 dni więzienia. Dodatkowo mężczyzna posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz miał cofnięte decyzją starosty uprawnienia.

Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a nieodpowiedzialny kierujący trafił do policyjnej celi. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.