Wczoraj policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali 3 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości i organy ścigania. 41-latek poszukiwany był na podstawie listu gończego celem odbycia 30 dni aresztu. 33-latek za kratami spędzi najbliższe 1,5 roku, a 37-latek 180 dni.

Policjanci każdego dnia podczas codziennej służby zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania.

Minionej doby funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pieńsku zatrzymali 33-latka, który poszukiwany był celem odbycia 1,5 roku więzienia.

Kolejny z poszukiwanych został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu. Za 41-latkiem wystawiony był list gończy. Mężczyzna najbliższe 30 dni spędzi w areszcie.

Tego samego dnia funkcjonariusze z Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 37-latka, który ma do odbycia 180 dni więzienia.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.