Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy na jednym z parkingów przy stacji paliw odnaleźli skradzione Audi. Pojazd po wcześniejszym włamaniu do niego został skradziony z terenu Niemiec. Pokrzywdzony jego wartość wycenił na kwotę około 90 000 zł. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a funkcjonariusze będą teraz prowadzić czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania osób mających związek z tym przestępstwem.

 

Na zdjęciu pojazd koloru czarnego na lawecie, fot. KPP w Zgorzelcu

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy uzyskali informację o miejscu, gdzie może znajdować się samochód pochodzący z kradzieży. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze na parkingu przy jednej ze stacji paliw w gminie Zgorzelec odnaleźli pojazd marki Audi. Po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych okazało się, że samochód po wcześniejszym włamaniu do niego został skradziony z terenu Niemiec. Pokrzywdzony wartość utraconego mienia wycenił na kwotę około 90 000 zł.

Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych. Po ich wykonaniu zostanie zwrócony właścicielowi.

Funkcjonariusze będą teraz szczegółowo wyjaśniać wszystkie okoliczności tej sprawy.

 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.