fot. MKS Granica BogatyniaW wyjazdowym spotkaniu, który nasz zespół rozegrał w niedzielę tj. 26 października br. MKS Granica Bogatynia po meczu walki przegrała 1 – 0 z Orkanem Szczedrzykowice

W pierwszej połowie jak i w drugiej na boisku nie brakowało walki. Już w pierwszych 10 minutach nasz zespół mógł prowadzić co najmniej 1 – 0, lecz zabrakło pod bramką naszym zawodnikom dokładności. Uważam, że przez cały mecz byliśmy drużyną lepszą, a mimo to przegrywaliśmy mecz. Nieszczęśliwa okazała się 38 minuta, kiedy to po podaniu Rosy i błędzie naszych obrońców na listę strzelców wpisał się Śliwiński. W drugiej połowie zawodnicy Granicy za sprawą Więckiewicza, Pietkiewicza Szydły, Mikulskiego oraz Savczuka dążyli do zdobycia bramki, lecz ta sztuka im się nie udała.

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - GRANICA BOGATYNIA 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Śliwiński (38).
Żółte kartki: Piechuta oraz Fularz, Krzesiński, Duduć.
Sędziowali: Damian Mielczarek jako główny oraz Jarosław Grobelny i Grzegorz Węglewski (Wrocław).
Widzów: 80.
MKS Granica Bogatynia: Gawlik - Duduć, Fularz, Mikulski, Sochacki, Więckiewicz, Szydło, Krzesiński (60 Słomiak), Sawczuk (70 Janiak), Mokijewski (65 Achciński), Pietkiewicz.

Chciałem w tym miejscu podziękować wiernym kibicom, którzy w ilości około 40 osobowej grupy przybyli i dopingowali naszych zawodników. Dziękuję.