MKS Granica Bogatynia, fot. MKS Granica Bogatynia Wczoraj nasi piłkarze wygrali z drużyną Olimpia Kamienna Góra. Naszym piłkarzom udało się strzelić trzy bramki. Nysa Zgorzelec zremisowała - dzięki temu umocniliśmy się na pozycji wicelidera tabeli

XXII kolejka ligi okręgowej zakończyła się wygraną naszego klubu. "Granica" Bogatynia grała na wyjeździe z drużyną  Olimpia Kamienna Góra (12 miejsce w tabeli). Wynik meczu 2:3 (1:2) dał nam trzy punkty i lekkie umocnienie w tabeli rozgrywek. Ciągle zajmujemy drugie miejsce, choć na plecach czuć plasowany oczko niżej klub z Lubania.

Pierwszą bramkę dla Granicy drużyny juz w 15 minucie strzelił nasz napastnik Michał Marszałek. Niecały kwadrans później Jacek Gryka doprowadził do remisu. Pod koniec pierwszej połowy Marcin Chrzanowski wykorzystał rzut karny i nasza drużyna objęła prowadzenie. W 61 minucie na 2:2 wyrównał Hadała. Ostatni gol spotkania padł w 82 minucie. Radosław Pietkiewicz strzałem z dystansu zapewnił naszej drużynie zwycięstwo.

W niższej klasie podczas wczorajszych meczów tylko Pogoń rozgromiła swojego rywala. WKS Działoszyn/Krzewina przegrał u siebie z drużyną LKS Świecie aż 1:7. Jaśnica Opolno Zdrój również na własnym boisku przegrało o włos z Włókniarzem Leśna 2:3. Wspomniana Pogoń w Markocicach doprowadziła do wyniku 5:1 z LZS Radostów.

Za trzy dni w klasie okręgowej Granica Bogatynia zmierzy się na meczu z drużyną Olimpia Kowary. Spotkanie rozegrane zostanie w Bogatyni.