2 srebra i 1 brąz Racketlonistów z Bogatyni, fot. KS Rackets Bogatynia/UMiG Bogatynia Pod koniec czerwca 2011 r. w Centrum Tenisowym Arena w Poznaniu odbyły się VIII Indywidualne Mistrzostwa Polski w Racketlonie. Udział w tych zawodach wzięło 4 zawodników i 1 zawodniczka z KS Rackets Bogatynia

Startowało w sumie 44 zawodników z całej Polski. Najlepszy wynik osiągnął nasz senior Stanisław Nowak zdobywając w kategorii +45 lat II miejsce i tytuł wice Mistrza Polski. W kategorii kobiet Ula Nowak była 4, podobnie Dariusz Olechnik wśród amatorów 4. Bardzo dobrze wypadł Krzysztof Burbo, ponieważ w kategorii „Elita” (czytaj zawodowcy) zajął bardzo wysokie 5 miejsce. Nasz Junior Marcin Nowak zagrał w kategorii Open (czyli zaawansowani - sami dorośli panowie – nie było kategorii junior) i 1 mecz wygrał zajmując 9 miejsce.

W tym samym czasie nasza kadrowiczka w racketlonie i w squashu – Magda Kamińska walczyła we włoskim Mediolanie w polskiej reprezentacji i w Drużynowych Mistrzostwach Świata w Racketlonie zdobyła z naszą narodową drużyną brązowy medal. A w rozgrywanych równolegle Mistrzostwach Świata w Racketlonie w Grach Deblowych, wspólnie z Martą Jeż zdobyła srebrny medal !!!

Szczegółowe wyniki czołowych miejsc w poszczególnych kategoriach – Mistrzostwa Polski: