Granica Bogatynia vs. Miedź II Legnica - sierpień br., fot. archiwum R. NaruszewiczDzisiaj nasza drużyna ponownie wygrała w meczu rewanżowym z Miedzią II Legnica. Rezerwy Miedzi przegrały z naszymi piłkarzami 1:2

W sierpniu to właśnie od meczu z drużyna Miedź II Legnica bogatynianie rozpoczynali przygodę z IV ligą. Wówczas pewnie wygraliśmy 2:0, a bramki zdobyli Marcin Chrzanowski z karnego pod koniec pierwszej połowy i Łukasz Pastuszko w ostatniej minucie spotkania. Dzisiaj rozpoczęła się runda rewanżowa i kolejne zwycięstwo 1:2. Obie bramki dla Bogatyni strzelił Łukasz Pastuszko (15 i 58 minuta). Było to czwarte zwycięstwo z rzędu, które pozwoliło nam utrzymać 4. miejsce w tabeli ligowej.

Opis meczu i galerię zdjęć możemy zobaczyć np. w artykule legnickiego portalu: Granica nie dała się pokonać - FOTO.

Nysa Zgorzelec zrewanżowała się wygraną (swój inauguracyjny mecz przegrali 0:1) z drużyną GKS Kobierzyce 1:2. Piast Zawidów ponownie pokonał Pumę Pietrzykowice 2:0.

Pierwsze rewanżowe spotkanie IV ligi "u siebie" Granica EGBUD Bogatynia rozegra 19 listopada o godz. 14.00. Naszym przeciwnikiem będzie AKS Strzegom.