Trójka zawodników z trenerem, fot. UMiG BogatyniaKolejny sukces zaliczyła nasza badmintonistka Ula Nowak z UKS Smecz Bogatynia, która w kategorii seniorek wywalczyła 1 miejsce w Krajowym Turnieju Badmintona we Wrocławiu

Najtrudniejszy był mecz grupowy z utytułowaną Dominiką Cygan z Piotrkowa Trybunalskiego (2:1 w setach i 21:19 w decydującym trzecim secie). Potem zwycięstwo dość gładkie z Kingą Rogalską z Sobótki 2:0 i walka w finale o 1 miejsce. Gra finałowa przebiegała pod dyktando Uli. Wspaniałe skróty oraz smecze a także niespodziewane zagrania powodowały ogromne zamieszanie w szeregach przeciwnika.
Zwycięstwo, to duży zastrzyk punktowy przed Mistrzostwami Polski Juniorów. Na uwagę zasługuje fakt, iż Ula wygrała w kategorii seniorek jako juniorka.

Bardzo dobrze spisał się nasz Patryk Płaza, który również jako junior wygrał swoją grupę i wszedł do „ósemki” zajmując ostatecznie 5 miejsce. W najbliższy weekend turniej w Lubinie.

Źródło: UMiG Bogatynia