Granica Bogatynia podczas sierpniowego meczu, fot. archiwum R. NaruszewiczPiłkarze Pogoni Markocice wygrali swój inauguracyjny mecz rundy wiosennej. Wygrała również Granica pierwszy mecz "u siebie"

Wczoraj odbyła się,inauguracja piłkarskiej rundy wiosennej dla piłkarzy z A-klasy. Drużyna Pogoń Markocice zwyciężyła 2:1 nad Cosmosem Radzimów. Obie bramki dla naszego zespołu strzelił Michał Bregin w pierwszej połowie. Grająca w tej samej grupie Jaśnica Opolno Zdrój przegrała swoją inaugurację  2:3 z drużyną Błękitni Studniska Dolne. Następne mecze będą wyjazdowe: Błękitni Studniska Dolne - Pogoń Markocice i  Skalnik Rębiszów - Jaśnica Opolno Zdrój.

Piłkarze Granicy Bogatynia wygrali spotkanie rozegrane w sobotę 1:0. Przeciwnikiem meczu rewanżowego była drużyna STK GKS Kobierzyce. Zwycięską bramkę na wagę trzech punktów zdobył Tomasz Tkaczyk w 65 minucie spotkania.

Piast Zawidów wygrał 0:1 z drużyną Iskra Kochlice, a Nysa Zgorzelec zremisowała 2:2 z Sokołem Wielka Lipa.

Następny mecz (20. kolejka) już w najbliższą niedzielę 1 kwietnia o godz. 15:00. Nasi piłkarze rozegrają mecz wyjazdowy z drużyną Orkan Szczedrzykowice .