W zawodach wzięło udział 10 drużyn (9 czeskich i „rodzynek” z Polski, fot. FA BogatyniaDnia 23.03 we Frydlancie odbył się HalowyTurniej o Puchar Starosty, w którym uczestniczyła reprezentacja FA Bogatynia rocznika 2004-06. W pierwszych wyjazdowych zawodach nasi chłopcy wywalczyli bardzo wysokie 2 miejsce i zasłużenie zdobyli srebrne medale

W zawodach wzięło udział 10 drużyn (9 czeskich i „rodzynek” z Polski) podzielonych na 2 grupy. Nasza drużyna trafiła do „grupy śmierci”, ponieważ 4 czołowe miejsca w turnieju przypadły właśnie drużynom z gr A. Mecze grupowe zakończyli na 2 miejscu (3 zwyciestwa i 1 porażką). W ćwierćfinale pokonali Bily Kostel 3:1 a w półfinale Chrastave 2:0. W finale ulegli minimalnie 0:1 drużynie Sokol Doubi (Liberec), tracąc bramkę dosłownie w ostatnich sekundach meczu. Wszyscy obserwatorzy uznali, że był to najlepszy mecz turnieju i spotkali się w nim godni siebie rywale. Na zakończenie chłopcy otrzymali puchar, medale oraz tort, który skonsumowali wspólnie w szatni. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu FA Bogatynia był Igor Wydrzyński, który zdobył 8 bramek. Dzięki temu wyjazdowi zawodnicy mieli okazję poznać kolegów z Czech i nawiązać pierwsze sportowe kontakty.

Zawodnicy i trenerzy FA Bogatynia składają serdecznie podziękowania firmie Alka Trans zZawidowa, NZZ PET Elektrowni Turów oraz Wojciechowi Skorupie, dzięki którym nasza drużyna mogła uczestniczyć w tak wspaniałym turnieju. To srebro to jest też wasza zasługa.