Wiktor Ksykiewicz z KS Grom Bogatynia srebrnym medalistą Pucharu Polski Kadetów.

W miniony weekend 03-05.03.2023r., zawodnicy Klubu Sportowego Grom Bogatynia odwiedzili miasto Bydgoszcz, w którym to odbyły się zawody Pucharu Polski Kadetów i Juniorów. Pierwszego dnia zawodów walczyli Kadeci i Kadetki. Największy sukces odniósł Wiktor Ksykiewicz, który w kategorii wagowej -45 kg wygrał wszystkie swoje walki aby w walce finałowej, nieznaczną przewagą, uznać wyższość przeciwnika. Lena Jankowska oraz Gabriela Balcer nieznacznie przegrały walki o brązowe medale zajmując 5 miejsca. Pozostali Panowie Mateusz Strózik zajął miejsce 9, a Gabriel Piepiora oraz Szymon Pietrzyk miejsca 17.

Drugiego dnia walczyły Juniorki: Aleksandra Soroka, która uplasowała się na 5 miejscu i Izabela Stachurska na miejscu 9.

Kolejne zawody Pucharu Polski już w ostatni weekend marca. Trenerowi i wszystkim zawodnikom życzymy kolejnych udanych startów.

źródło: UMiG Bogatynia