W nocy z 31.01 na 01.02 złodziej ukradł paliwo z mojego auta. Mam pewne podejrzenia, kto to może być, ale liczę na pomoc znajomych z Facebooka zanim kogoś oskarżę. Może ktoś rozpozna typa bo dość charakterystycznie chodzi, widać, że szczupły i wysoki. Sprawa jest zgłoszona na policję, nagrania również policja posiada. Udostępniajcie proszę, bo kilka dni temu ukradł mi, a za kilka dni może ukraść komuś innemu.

Proszę o udostępnianie! W nocy z 31.01 na 01.02 złodziej ukradł paliwo z mojego auta. Mam pewne podejrzenia, kto to może być, ale liczę na pomoc znajomych z facebooka zanim kogoś oskarżę. Może ktoś rozpozna typa bo dość charakterystycznie chodzi, widać, że szczupły i wysoki. Sprawa jest zgłoszona na policję, nagrania również policja posiada. Udostępniajcie proszę, bo kilka dni temu ukradł mi, a za kilka dni może ukraść komuś innemu.

Opublikowany przez Marzena Sprawka na 3 luty 2017

***

Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst, zdjęcie lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej do naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub po przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.