PDO - okładka płty 'Strefa zgniotu'Od wczoraj dostępna jest legalnie do ściągnięcia z internetu nowa płyta bogatyńskiego zespołu PDO "Strefa Zgniotu". Warto!

PDO to - jak sami muzycy określają - zespół grający muzykę będącą fuzją funku, rocka, jazzu oraz elementów folkowych. Mocne bity, nieokrzesane melodie i duża dawka absurdu i radości. Nieograniczona konwencjami stylistycznymi forma owocuje świeżym i niepowtarzalnym materiałem dźwiękowym. Tytuł płyty „Strefa Zgniotu” powstał jak płyty nie było nawet w planach - opowiadali w ostatnim wywiadzie naszemu portalowi członkowie zespołu (vide "Strefa zgniotu" nadchodzi (wywiad)). Sami muzycy oceniają album jako bardziej funkowy, mniej szorstki i bardziej bujający. "Strefa Zgniotu" to 9 utworów, z czego osiem to piosenki z wokalami Karola i Przemka. To już drugi muzyczne wydawnictwo wirtualne PDO. Wcześniej muzycy wydali EP-kę "Shorstky Funk".

"Strefa Zgniotu" dostępna jest pod adresem: www.pdomusic.bandcamp.com. Legalne ściągnięcie albumu możliwe jest za dowolną, określoną przez siebie cenę.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.