W środę, 12 listopada o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Stare Dobre Małżeństwo”

SDM to grupa muzyczna wykonująca poezję śpiewaną. Autorami wierszy śpiewanych przez Stare Dobre Małżeństwo są między innymi: Edward Stachura, Adam Ziemianin, Józef Baran, czy też Bolesław Leśmian. Muzykę do niemal wszystkich utworów skomponował założyciel i lider zespołu Krzysztof Myszkowski. SDM w swoim dorobku ma kilkanaście płyt studyjnych, dwie kompilacje oraz cztery albumy koncertowe. Na polskim rynku muzycznym istnieją od 1984 roku, koncertując i wzruszając publiczność w całym kraju.

Podczas koncertu w Bogatyńskim Ośrodku Kultury usłyszymy największe i najpiękniejsze utwory, znane każdemu pokoleniu, przynoszące refleksję i wzruszenie, zadumę i nostalgię, ale także przyjemny uśmiech i radość z obcowania z wyjątkową muzyką. Koncert w Bogatyńskim Ośrodku Kultury będzie uświetnieniem gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.  Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie BOK.

Źródło: BOK

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.