PDO - walczy o finał, fot. facebook.com/pdobandGrupa PDO walczy o finał "Muzycznej Bitwy" Radia Wrocław. Zagłosuj dzisiaj na nasz zespół i pomóż im wygrać

Trwa Muzyczna Bitwa Radia Wrocław, do której zakwalifikował się bogatyński zespół PDO. Pisaliśmy o tym szeroko w wywiadzie zespołem: Shorstky wywiad z shorstkym zespołem oraz w kolejnych tekstach zachęcających do pomocy w głosowaniu na bogatynian. Dziś rozgrywa się walka o finał dla PDO. W pojedynko "nasze" PDO walczy utworem "Spotkanie" z wałbrzyskim Trichomes. Aby wybrać  bogatynian jako zwycięzców bitwy należy wysłać SMS o treści: RW BITWA 1 na numer: 72280 (koszt wysłania SMS 2 zł + VAT). Głosowanie trwa do jutra do godziny 8:00 rano.

PDO - od lewej Karol, Przemek i Blady, fot. facebook.com/pdoband

Finału "Muzycznej Bitwy" odbędzie się 22 lutego w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Gościnnie zagra zespół Lipali. Jak informuje Radio Wrocław dwa miejsca są już zajęte, ale jeszcze dziesięć grup ma szansę na udział w finałowym koncercie. Jeśli głosów będzie dotatecznie dużo - jedną z nich może być właśnie PDO.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.