W czwartek, 28 grudnia o godzinie 20.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert Sławka Uniatowskiego z zespołem pt. "Love Story".

Sławek Uniatowski, jeden z najlepszych balladowych głosów w Polsce w końcu zawitał do Bogatyni. Przez ponad półtorej godziny wypełniona po brzegi sala widowiskowa słuchała magicznego głosu Sławka, który wykonywał utwory takich legend jak Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, Krzysztof Krawczyk czy Edyta Geppert. Nie zabrakło również autorskich piosenek z najnowszej płyty artysty "Uniatowski", która pojawi się w tym roku na półkach sklepowych. Pomiędzy utworami mogliśmy również poznać nietuzinkowe poczucie humoru Sławka, który powiedział - "piosenki o miłości, które śpiewam zazwyczaj są poważne, więc trzeba to zrównoważyć i pomiędzy nimi być niepoważnym". Było to wielkie muzyczne zwieńczenie 2023 roku. A po koncercie na wszystkich chętnych czekał "Sylwester przed Sylwestrem" na proscenium, które zamieniło się w parkiet taneczny! Za konsolą w roli DJ-a wystąpił Dyrektor BOK Marcin "WORON" Woroniecki. Wspólnie w rytmach tanecznych bawiliśmy się do północy, a na wielki finał symbolicznie wychyliliśmy lampkę szampana. 

Serdecznie dziękujemy Państwu za super energię i zakończenie 2023 roku "z przytupem"! Składamy najlepsze życzenia noworoczne i zapraszamy na kolejne wydarzenia kulturalne do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.

Wystąpili:

wokal - Sławek Uniatowski

gitara basowa - Janek Koźliński

fortepian - Michał Jakubczak

perkusja - Błażej Gawliński 

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury, UMiG Bogatynia.

Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia.

Mecenas Kultury: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA S.A.

foto: BOK, źródło: UMiG Bogatynia 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.