Ochotnicza Straż Pożarna w Bogatyni tworzy skład orkiestry dętej. Obecnie strażacy zbierają pieniądze na instrumenty. Potrzeba ok. 20 tys. zł. 

fot. OSP Bogatynia/zrzutka.pl

- Niedawno w Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogatyni z inicjatywy druhów i młodzieży powstała orkiestra dęta. Niestety jako nowo powstała orkiestra, borykamy się z problemem pozyskania środków finansowych na zakup brakujących i potrzebnych instrumentów. To, co jesteśmy w stanie to kupujemy z prywatnych środków, lecz ogólny koszt jest dla nas zbyt wysoki. Ucieszy nas każda podarowana złotówka i będziemy bardzo wdzięczni - informują druhowie w zorganizowanej zbiórce na portalu zrzutka.pl. Na instrumenty potrzeba 20 tys. zł. 

- Jak wspominaliśmy w ostatnim poście, powstała u nas orkiestra dęta z czego jesteśmy dumni i bardzo się cieszymy. Niestety nie jesteśmy w stanie pozyskać wszystkich instrumentów bez Waszej pomocy. Część z nich pozyskujemy ze środków prywatnych. Będziemy wdzięczni z każdej przekazanej na ten cel złotówki - dodają strażacy w mediach społecznościowych. 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.