Druga edycja piwno-muzycznej imprezy, w festiwalowym klimacie, pod nazwą Hokerfest, rozpocznie się już w najbliższy piątek (23.09) w Restauracji Pizzerii Hoker w Bogatyni! W tym roku zagrają dobrze znane gwiazdy, sprzed lat - Mezo i Jeden Osiem L!

– Najważniejszym elementem naszego wydarzenia jest świeże piwo Tyskie, przywiezione na tę okazję w specjalnym tanku, prosto z browaru! – mówi Mariusz Arendarczyk właściciel Restauracji Pizzerii Hoker oraz organizator 2. Hokerfest 2022. – Z tego co wiem, za kilkadziesiąt godzin, tank zostanie napełniony złocistym, niepasteryzowanym trunkiem i wyruszy w kierunku Bogatyni. – dodaje.

Oprócz piwa, będzie też można smacznie zjeść. – W tym roku zdecydowaliśmy się, każdego dnia naszego Hokerfestu, serwować dania z różnych kuchni świata. I tak w piątek będzie to orientalna kuchnia azjatycka. W sobotę z kolei postawimy na kuchnię włoską. A niedziela, to dobrze nam wszystkim znana, kuchnia polska. – zachęca Joanna Arendarczyk, współwłaścicielka restauracji. Pomimo tak dużej imprezy restauracja będzie funkcjonowała w swoich normalnych godzinach otwarcia. – Na gości czekać będziemy już od godziny 12:00. Zarówno w piątek, sobotę jak i w niedzielę. – dodaje właścicielka.

Tradycyjnie już 2. Hokerfest 2021 to nie tylko świeże piwo i pyszne jedzenie ale także i muzyka. – Udało nam się zaprosić dwie, wielkie gwiazdy, przy kawałkach których wszyscy bawiliśmy się 20 lat temu. W piątek zagra Jacek MEZO Mejer a w sobotę wystąpi zespół Jeden Osiem L. Oba koncerty to swoisty, sentymentalny powrót do początków lat 2000. – zapewnia Mariusz Arendarczyk. Oprócz koncertów odbędą się też dwie dyskoteki. – Postawiliśmy na dwóch wyśmienitych DJ’ów, którzy podczas poszukiwań, zrobili na nas największe wrażenie. Zagra, znany już naszym gościom, 2SHER oraz GREG CHASE. – dodaje restaurator.

Dodatkowo 2. Hokerfest 2022 to w tym roku także imprezy towarzyszące. – W sobotę o godzinie 16 Woron czyli Marcin Woroniecki poprowadzi Rodzinne Karaoke. A w niedzielę odbędą się zawody w siłowaniu na rękę, o Puchar Hokera, którym patronuje Tadeusz Okorski, lokalny weteran sportów siłowych. Warto się na nie zapisać, bo wraz ze sponsorami, przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. – namawiają organizatorzy Hokerfestu. W niedzielę, w samo południe, na Lekcje pełne Magii zaprasza też Animatorka Gabarka z programem Hoker Potter (udział 45 zł).

Wstęp na imprezę jest biletowany. – Większość miejsc siedzących, wewnątrz lokalu, zarówno na sobotę jak i na piątek, wyprzedała się w pierwsze dwa dni, gdy tylko wystartowała sprzedaż. Oczywiście jest jeszcze parę wolnych miejsc ale warto się śpieszyć, bo zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne a bilety znikają w oka mgnieniu! Z kolei wejściówki na miejsca stojące, z możliwością siedzenia i bawienia się w specjalnym namiocie, postawionym na parkingu przed restauracją, będą dostępne także w dniu imprezy. – wyjaśnia Mariusz Arendarczyk. W niedzielę wstęp będzie bezpłatny.

Rezerwacje miejsc oraz wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu: 722 191 222.

mat. prasowe

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.