Radni ponownie przegłosowali programy alkoholowe i narkotykowe. Jeden został przyjęty, a drugi odrzucony. 

 

Problem zdiagnozowany w bardzo pozytywny sposób, a opisany jest jak powinno to wyglądać. Dokument jest analityczny i można nad nim dyskutować - mówił o o Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na terenie Miasta i Gminy Bogatynia na rok 2019 wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Artur Oliasz. Radny Bajsarowicz pytał Adama Balcera o konkretne działania, które będą realizowane. Pełnomocnik do Spraw realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii opowiadał, że program jest ogólnie skonstruowany. Za przyjęciem programu głosowało 8 radnych, przeciw było 7, 2 wstrzymało się, a 1 osoba nie głosowała. Przypomnijmy, że w pierwszym głosowaniu kilka dni temu program został odrzucony - pisaliśmy o tym w artykułach Radni odrzucili programy, czy słusznie? i Komentarz Adama Balcera w "sprawie programów".. 

Głosowanie w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta i Gminy Bogatynia na rok 2019 ponownie spowodowało odrzucenie projektu. Wiceprzewodniczący Oliasz odniósł się do programu wobec, którego było wiele zastrzeżeń. Znowu powstały błędy, dla mnie ten program jest nieczytelny i opracowany zbyt ogólnie - mówił wiceprzewodniczący deklarując jednocześnie chęć współpracy przy nowej wersji programu. Projekt został odrzucony: 11 radnych głosowało przeciw, "za" oddano 6 głosów, a 1 radny wstrzymał się.

Projekt w sprawie obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej (vide Radni ponownie przegłosują programy) został przyjęty. 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 #12 Obserwator 2019-06-15 08:08
Cytuję Andrzej O.:
Żołnierze Li Ku Cionga w akcji, od Pana Balcer won! Chamy bogatynskie!

Widać, że "orłem" w szkole nie byłeś.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #11 Andrzej O. 2019-06-15 03:53
Żołnierze Li Ku Cionga w akcji, od Pana Balcer won! Chamy bogatynskie!
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #10 psia buda 2019-06-14 23:05
Cytuję do kretów:
Cytuję Tommy:
Do Adam B.
Ma Pan rację Panie Adamie, na Bip'ie są takie informacje.
Otóż tylko podczas trwania ostatniej kadencji Andrzeja Grzmielewicza wyciągnął Pan z kasy Miasta ponad Pół miliona! A dokładnie w cztery lata 514 276,57 zł...
Niech ludzie sami ocenią Pana krystaliczność.

HAHAHA no to faktycznie nowina - kwota brutto - na 4 lata - na 12 miesięcy ... to niezbyt jest chłop obrotny jak tylko tyle zarobił... inni takie sumki w rok inkasowali HAHAHA nie popisałeś/-ał się Tommy wiedzą - napisz coś czego nie wiemy i co nie będzie informacją o otrzymanym wynagrodzeniu za przepracowane miesiące HAHAHA

PIESTRZYNA TYLE MIAŁ W ROK I PRZEZ TAKICH GMINA JEST NA DNIE
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #9 Tommy 2019-06-14 10:27
Do "Do kretów"- dla Ciebie ponad pół miliona to nic? Gratuluję zamożności! Ja wolałbym przeznaczyć te pieniądze na posiłki bądź wycieczki dla dzieci niż utrzymanie Pana Balcera na stanowisku w zamian za posłuszeństwo.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 #8 do kretów 2019-06-14 06:59
Cytuję Tommy:
Do Adam B.
Ma Pan rację Panie Adamie, na Bip'ie są takie informacje.
Otóż tylko podczas trwania ostatniej kadencji Andrzeja Grzmielewicza wyciągnął Pan z kasy Miasta ponad Pół miliona! A dokładnie w cztery lata 514 276,57 zł...
Niech ludzie sami ocenią Pana krystaliczność.

HAHAHA no to faktycznie nowina - kwota brutto - na 4 lata - na 12 miesięcy ... to niezbyt jest chłop obrotny jak tylko tyle zarobił... inni takie sumki w rok inkasowali HAHAHA nie popisałeś/-ał się Tommy wiedzą - napisz coś czego nie wiemy i co nie będzie informacją o otrzymanym wynagrodzeniu za przepracowane miesiące HAHAHA
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #7 Mieszkaniec 2019-06-13 20:06
Lizanie [xxx]y grzmielowi teraz Błasikowi
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #6 Tommy 2019-06-13 09:20
Do Adam B.
Ma Pan rację Panie Adamie, na Bip'ie są takie informacje.
Otóż tylko podczas trwania ostatniej kadencji Andrzeja Grzmielewicza wyciągnął Pan z kasy Miasta ponad Pół miliona! A dokładnie w cztery lata 514 276,57 zł...
Niech ludzie sami ocenią Pana krystaliczność.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #5 Euzebiusz 2019-06-13 09:16
Cytuję Adam B.:
Cytuję Adaś:
Ja też chciałbym się dowiedzieć! Ale tego ile sumarycznie wyciągnął z gminy Pan nazwiskiem Balcer. Ile przez te wszystkie lata kosztowały nas jego uśmieszki?

Proszę o sprawdzenie na BIPie, tam są wszystkie moje dochody(zarobki). Mam obowiązek składania oświadczenia majątkowego.
Pozdrawiam, Adam Balcer


Czy przez fakt przynależności do elity zarządzającej naszą gminą, nie czuje się Pan, choć troszeczkę, współodpowiedzialny za stan naszej gminy? Czy jak większość wykonywał pan tylko rozkazy w obawie przed zwolnieniem?
Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 #4 Adam B. 2019-06-13 08:01
Cytuję Adaś:
Ja też chciałbym się dowiedzieć! Ale tego ile sumarycznie wyciągnął z gminy Pan nazwiskiem Balcer. Ile przez te wszystkie lata kosztowały nas jego uśmieszki?

Proszę o sprawdzenie na BIPie, tam są wszystkie moje dochody(zarobki). Mam obowiązek składania oświadczenia majątkowego.
Pozdrawiam, Adam Balcer
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #3 Adaś 2019-06-13 05:56
Ja też chciałbym się dowiedzieć! Ale tego ile sumarycznie wyciągnął z gminy Pan nazwiskiem Balcer. Ile przez te wszystkie lata kosztowały nas jego uśmieszki?
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Aktualności

Pozostałe informacje

Siatkarze zapraszaj…

18-09-2019 Wyświetleń:72 Brak komentarzy

To będzie wydarzeni…

18-09-2019 Wyświetleń:35 Brak komentarzy

Czescy policjanci na…

18-09-2019 Wyświetleń:441 Brak komentarzy

Będzie pikieta, sch…

18-09-2019 Wyświetleń:517 Brak komentarzy

Debata przedwyborcza…

18-09-2019 Wyświetleń:151 3 Komentarze

Ninja z Bogatyni

18-09-2019 Wyświetleń:367 1 Komentarz

Granica gromi Lecha …

17-09-2019 Wyświetleń:94 Brak komentarzy

"Rodzina wolna …

17-09-2019 Wyświetleń:741 2 Komentarze

Relacja z V Rajdu Tu…

17-09-2019 Wyświetleń:213 1 Komentarz

Dzień Sybiraka w 80…

17-09-2019 Wyświetleń:324 1 Komentarz

Zawieś chlebek w Bo…

16-09-2019 Wyświetleń:914 3 Komentarze

Sprawca kradzieży p…

16-09-2019 Wyświetleń:727 Brak komentarzy

środa, wrzesień 18, 2019

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Polityka cookies