W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych. W wyniku przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli 160 działek handlowych metamfetaminy. Od zatrzymanego, który usłyszał już zarzut, na poczet przyszłych kar i grzywien mundurowi zabezpieczyli pieniądze. Podejrzanemu może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Na zdjęciu worek z krystaliczna substancja, tester narkotykowy oraz pieniądze, fot. KPP w Zgorzelcu 

W wyniku pracy operacyjnej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych. Funkcjonariusze w miejscu zamieszkania 33-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego zabezpieczyli worek foliowy z krystaliczną substancją oraz pieniądze.

Mężczyzna trafił do komisariatu, gdzie badanie zabezpieczonej substancji pokazało, że była to metamfetamina w ilości z której można przygotować 160 działek handlowych tego narkotyku.

33-latek na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszał zarzut do którego się przyznał. Dodatkowo na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od niego pieniądze.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.