Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo-Śledczego zgorzeleckiej komendy ustalili miejsce przebywania mężczyzny poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. 38-latek ma do odbycia 1,5 roku więzienia. Dodatkowo podejrzany jest o dwie kradzieże, kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu oraz posiadanie środków odurzających. Mężczyzna na wyrok za popełnione przestępstwa będzie oczekiwał w areszcie. W związku z tym, że był już karany za podobne przestępstwa, za które odbywał kary więzienia, może mu grozić do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Na zdjęciu drzwi do policyjnej celi, fot. KPP w Zgorzelcu 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego oraz Dochodzeniowo-Śledczego zgorzeleckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce przebywania osoby ukrywającej się przed wymiarem sprawiedliwości. Podjęte działania skutkowały zatrzymaniem 38-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ma do odbycia 1,5 roku więzienia.

Dodatkowo mężczyzna był podejrzewany o kradzież przyczepki oraz dwóch myjek ciśnieniowych oraz kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu. Ponadto policjanci ujawnili przy nim marihuanę.

W związku z tym, że 38-latek był już karany za podobne przestępstwa za które odbywał kary więzienia teraz grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.