Przypominamy, że w piątek, 9 lutego br. odbędzie się zgłoszony, legalny protest rolników, który może wpłynąć na przebieg ruchu drogowego.

Według zgłoszenia trasa przejazdu uczestników zgromadzenia ma przebiegać od ronda Solidarności w Zgorzelcu drogą krajową nr 30 w kierunku Lubania, do stacji paliw w Nowej Karczmie i z powrotem. Protest zaplanowano w godzinach od 9:30 do 17:30. Mieszkańcy naszego powiatu oraz podróżujący przez nasz region muszą zatem liczyć się z utrudnieniami i wybrać w razie potrzeby trasy alternatywne. Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników dróg, a w razie potrzeby podejmować działania tak, aby upłynnić ruch. Apelujemy o zachowanie bezpieczeństwa i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Przypominamy, że w piątek, 9 lutego br. odbędzie się zgłoszony, legalny protest rolników, który może wpłynąć na przebieg ruchu drogowego. Według zgłoszenia trasa przejazdu uczestników zgromadzenia ma przebiegać od ronda Solidarności w Zgorzelcu drogą krajową nr 30 w kierunku Lubania, do stacji paliw w Nowej Karczmie i z powrotem. Protest zaplanowano w godzinach od 9:30 do 17:30. Mieszkańcy naszego powiatu oraz podróżujący przez nasz region muszą zatem liczyć się z utrudnieniami i wybrać w razie potrzeby trasy alternatywne. Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników dróg, a w razie potrzeby podejmować działania tak, aby upłynnić ruch. Apelujemy o zachowanie bezpieczeństwa i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.