Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadzą poszukiwania Jarosława Szeszko lat 39 zamieszkałego w miejscowości Miedziana gmina Sulików. W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionym prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu pod numerem tel. 47 87 322 00 lub pod numerem alarmowym 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadzą poszukiwania Jarosława Szeszko lat 39 zamieszkałego w miejscowości Miedziana gmina Sulików.

Zaginiony w dniu 13 listopada 2023 roku o godzinie 04:34 opuścił miejsce zamieszkania skąd wyjechał swoim samochodem marki Opel Astra koloru granatowego o nr rej. DBLLT24 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost okolo 170 cm, otyła budowa ciała, oczy koloru brązowego, włosy krótkie ciemne, . W momencie zaginięcia ubrany w spodnie koloru granatowego, bluza szara z kapturem.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionych prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu pod numerem tel. 47 87 322 00 lub pod numerem alarmowym 112.

Źródło: UMiG Bogatynia 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.