Kopalnia Węgla Brunatnego Turów poszukuje do pracy ponad 60 osób, kolejne 10 etatów w elektrowni. Do udziału w naborach zachęcają związkowcy.

Jak informuje kopalniana "Solidarność" PGE GiEK S.A.Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów ogłasza rekrutację wewnętrzną i zewnętrzną. Ilość etatów do obsadzenia to ponad 60. Wolne miejsca są na stanowiskach: ślusarz/spawacz na odkrywce (ilość etatów do obsadzenia: 8), kierowca Samochodu Ciężarowego (ilość etatów do obsadzenia: 5), górnik na odkrywce (ilość etatów do obsadzenia: 32), Elektromonter (elektryk) maszyn i urządzeń górniczych na odkrywce oraz elektromonter zatrudniony w stałej grupie remontowej na odkrywce (ilość etatów do obsadzenia: 4), elektromonter i pomiarowy urządzeń automatyki i łączności na odkrywce (ilość etatów do obsadzenia: 8), operator Sprzętu Pomocniczego i Technologicznego na Odkrywce (ilość etatów do obsadzenia: 7). 

Oczekiwania są zróżnicowane w zależności od stanowiska. Np. do obowiązków przyszłych górników na odkrywce należało będzie m.in. wykonywanie prac związanych z obsługą i pracami remontowymi maszyn podstawowych i przenośników taśmowych, przestrzeganie przepisów prawa pracy, przepisów bhp, przepisów ppoż., przepisów eksploatacji urządzeń oraz odpowiedzialność za powierzony sprzęt i mienie. 

Sposób oceny kandydata to ocena złożonych dokumentów i rozmowa kwalifikacyjna. Kandydaci muszą być gotowi do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy. 

Aplikować można na stronie internetowej: https://pgegiek.pl/oferty-pracy

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.