Policjanci z grupy „NYSA” z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku działań operacyjnych zatrzymali kobietę podejrzewaną o posiadanie narkotyków. Podczas podjętych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 działek handlowych marihuany i ponad 90 działek metamfetaminy. 24-latka usłyszała już zarzuty do których się przyznała. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Na zdjęciu woreczki z narkotykami, fot. KPP w Zgorzelcu 

Policjanci z ze zgorzeleckiej grupy NYSA z Wydziału Kryminalnego w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 24-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. Funkcjonariusze przy kobiecie oraz w jej mieszkaniu zabezpieczyli woreczki foliowe z krystaliczną substancją i suszem roślinnym, wagę elektroniczną i pieniądze.

Kobieta trafiła do zgorzeleckiej jednostki. Po badaniach okazało się, że ujawnione substancje to marihuana w ilości z której można przygotować ponad 60 działek handlowych tego narkotyku oraz ponad 90 działek metamfetaminy.

24-latka usłyszała już zarzuty do których się przyznała.

Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.