W Bogatyni powstanie nowy market budowlany. Będzie to pierwszy sklep nowej sieci na Dolnym Śląsku. Kolejny planowany jest w Jaworze.

Sklep sieci hipper.pl, fot. mat. pras.

HIPPER.pl to marka własna firmy WRI Sp. z o.o. z miejscowości Koziegłowy, w ramach której prowadzona jest sieć stacjonarnych marketów budowlanych oraz sklep internetowy Dom & Ogród. - Tworzymy również produkty pod własną marką dostępne zarówno w marketach, jak i w sklepie online - możemy przeczytać na stronie internetowej sklepu.

Sieć marketów HIPPER.pl Dom & Ogród oferuje asortyment z zakresu budowy, remontu, renowacji i wyposażenia domu i ogrodu. Sklepy HIPPER.pl to miejsca nowoczesne, które odpowiadają na aktualne potrzeby klientów i rynku. Można w nich skorzystać z wygodnych kas samoobsługowych, zwrotów towarów do 365 dni i bezpłatnego transportu w promieniu 20 kilometrów od sklepu (lub w większej odległości za dodatkową opłatą) - informuje sieć w materiałach prasowych.

Dokładnie rok temu w parku handlowym Rock Park w Nowogardzie otwarto 10 sklep. Obecnie jest ich 12, a 5 kolejnych jest zapowiedzianych, w tym w Bogatyni. Realizacja określona jest na 2023/24 rok. Lokalizacja nie została podana do publicznej wiadomości.  - Właściciele marki szczególnie cenią lokalizacje w parkach handlowych, ponieważ klienci chętnie wybierają takie miejsca na zakupy – doceniają m.in. wygodę, dostępność oraz szeroką ofertę asortymentową skupioną w jednym miejscu - możemy przeczytać na stronie hipper.pl.

Pierwszy sklep HIPPER.pl powstał w kwietniu 2021 roku w Zelowie. Od tego czasu kolejne markety regularnie pojawiają się na terenie całej Polski. W tej chwili znajdziemy je w Koziegłowach, Świnoujściu, Szubinie, Środzie Wielkopolskiej, Nakle nad Notecią, Osiu, Witkowie, Tucholi oraz – od 28 kwietnia – w Nowogardzie. WRI zdradza kolejne lokalizacje – w I połowie 2022 roku market HIPPER.pl pojawi się w parku handlowym w Jastrowiu (woj. wielkopolskie), a następnie w Świerklańcu (woj. śląskie). Firma ma w planach otwarcie tych i wielu kolejnych sklepów na terenie całej Polski w ramach sieci HIPPER.pl.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.