Policjanci z grupy „NYSA” Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności, funkcjonariusze ujawnili przy zatrzymanym, w miejscu jego zamieszkania oraz w pojeździe do niego należącym, ponad 2000 działek handlowych środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Ponadto policjanci ujawnili, że mężczyzna był w posiadaniu elektronarzędzi pochodzących z kradzieży. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „NYSA” realizując działania skierowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze ujawnili przy zatrzymanym, w miejscu jego zamieszkania oraz w pojeździe do niego należącym wagę elektroniczna, woreczki foliowe z zawartością tabletek i krystalicznej substancji. Z zabezpieczonych środków odurzających można sporządzić ponad 2000 działek handlowych.

W trakcie prowadzonych czynności ujawniono również, że zatrzymany posiadał elektronarzędzia uprzednio skradzione na terenie Zgorzelca. Odzyskano elektronarzędzia o wartości ponad 2900zł.

Mężczyzna usłyszał zarzuty w związku z posiadaniem środków odurzających oraz przedmiotów pochodzących z czynu zabronionego.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.