Siema!
30 stycznia podczas 30. Finału WOŚP planujemy zorganizować "WOŚP-ową Licytację" na sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.

Jest to już tradycja, że sztab 1010 w Bogatyńskim Ośrodku Kultury organizuje licytację (wyjątkiem był zeszły rok ale wszyscy wiedzą z jakiego powodu się nie odbyła) Żeby tradycji stało się za dość apelujemy do wszystkich Orkiestrowych Przyjaciół. Przynoście przedmioty na licytację, vouchery, gadżety, karnety, fanty itd. do biura organizacji imprez w Bogatyńskim Ośrodku Kultury (drzwi koło sekretariatu).

Licytację poprowadzi niezawodny Woron - Marcin Woroniecki!
Biuro organizacji imprez czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00. Rzeczy na licytację odbierać będzie Pani Jola Pieczara.
Więcej informacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00) pod numerami telefonów: 505 205 733, 75 77 32 522 wew. 29
Mamy nadzieję, że będziemy mieli zaszczyt gościć Was Darczyńców wśród Orkiestrowych Przyjaciół i razem zdołamy wypełnić puszki po brzegi dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to właśnie Państwo, ludzie wrażliwi, życzliwi, o gorących sercach i pełni dobrej woli niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.
Szczegółowy program 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bogatyni ukaże się w przyszłym tygodniu.
#WOŚP #30FinałWOŚP #Licytacja #Przedmioty #Vouchery #Gadżety #Karnety #Fanty #Jubileusz #Zbiórka #Kwesta #Charytatywność #Zdrowie #OkulistykaDziecięca #Pomoc #Bogatynia #BogatyńskiOśrodekKultury #MarcinWoroniecki #Woron

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.