Szanowni mieszkańcy! Uprzejmie informujemy, że z dniem 8 czerwca 2020 roku, w ograniczonym zakresie i tylko w dni robocze, przywrócone zostają przewozy lokalne. Pamiętajmy o zachowaniu rygoru sanitarnego.
Poniżej aktualny rozkład jazdy:
PRZYSTANKI (trasa) | GODZINY KURSU (tylko w dni robocze) | |||
Bogatynia - "Lidl" | 6:37 | 8:26 | 13:26 | 17:45 |
Bogatynia ul. II AWP - BOK | 6:38 | 8:27 | 13:27 | 17:46 |
Bogatynia ul. II AWP - LO | 6:39 | 8:28 | 13:28 | 17:47 |
Bogatynia ul. T. Kościuszki (przy wjeździe na ul. O. Boznańskiej) | 6:41 | 8:30 | 13:30 | 17:49 |
Bogatynia ul. Główna 25 | 6:43 | 8:32 | 13:32 | 18:01 |
Bogatynia ul. Główna (pomiędzy nr posesji 62-64) | 6:44 | 8:33 | 13:33 | 18:02 |
Bogatynia ul. Głowna 69 | 6:45 | 8:34 | 13:34 | 18:03 |
Bogatynia ul. Główna (pomiędzy nr posesji 62-64) | 6:46 | 8:35 | 13:35 | 18:04 |
Bogatynia ul. Główna 25 | 6:48 | 8:37 | 13:38 | 18:06 |
Bogatynia ul. T. Kościuszki (przy wjeździe na ul. O. Boznańskiej) | 6:50 | 8:39 | 13:40 | 18:08 |
Bogatynia ul. II AWP - LO | 6:52 | 8:41 | 13:42 | 18:10 |
Bogatynia ul. II AWP - BOK | 6:53 | 8:42 | 13:43 | 18:11 |
Bogatynia - PKS | 6:54 | 8:43 | 13:44 | 18:12 |
Bogatynia ul. Daszyńskiego (piekarnia) | 6:57 | 8:46 | 13:46 | 18:15 |
Bogatynia - Cmentarz | 6:59 | 8:48 | 13:48 | 18:17 |
Bogatynia ul. Środkowa | 7:06 | 8:55 | 13:55 | 18:24 |
Zatonie - "Megawat" | 7:10 | 8:59 | 13:59 | 18:28 |
Trzciniec ul. Mł. Energetyków | 7:14 | 9:13 | 14:13 | 18:32 |
Trzciniec Górny - przy posesji nr 5 | 7:18 | 9:17 | 14:17 | 18:36 |
Trzciniec ul. Mł. Energetyków | 7:22 | 9:21 | 14:21 | 18:40 |
Działoszyn przy restauracji "Popularna" | x | 9:30 | 14:30 | x |
Wyszków - sklep | x | 9:34 | 14:34 | x |
Wolanów | x | 9:37 | 14:37 | x |
Wyszków - sklep | x | 9:40 | 14:40 | x |
Działoszyn przy restauracji "Popularna" | x | 9:44 | 14:44 | x |
Trzciniec ul. Mł. Energetyków | 7:22 | 9:53 | 14:53 | 18:40 |
Zatonie - "Megawat" | 7:26 | 9:57 | 14:57 | 18:44 |
Bogatynia ul. Środkowa | 7:30 | 10:01 | 15:01 | 18:48 |
Bogatynia - cmentarz | 7:35 | 10:06 | 15:06 | 18:53 |
Bogatynia ul. Daszyńskiego - "Tesco" | 7:37 | 10:08 | 15:08 | 18:55 |
Bogatynia - "Lidl" | 7:40 | 10:11 | 15:11 | 18:58 |
Rozkład jazdy - wersja do wydruku (154,27 kB) |
WAŻNE!
Przewóz w Bogatyni, do Zatonia i Trzcińca:
- opłata za przejazd wynosi - 1,00 zł,
- pasażerowie, którzy ukończyli 75 rok życia upoważnieni są do 50% zniżki,
- pasażerowie posiadający orzeczenie o niepełnosprawności są zwolnieni z opłat za przejazdy,
- dzieci do zakończenia roku kalendarzowego, w którym ukończyły 7 rok życia, zwolnione są z opłat za przejazdy.
Przewóz do Wolanowa (przez Działoszyn i Wyszków):
- opłata za przejazd zgodnie z obowiązującym cennikiem dostępnym w autobusie.
Przewoźnik zobowiązany jest do stosowania wszystkich ulg ustawowych za przejazd.
Źródło: UMiG Bogatynia